TÜKİD – KIRTASİYE SUNUM Ürünlerinizin Standartlara Uygunluğunu Test Edip Raporlayalım.

Biyosidal Ürün Testleri

Fiziko-kimyasal özelliklerin belirlenmesi, etken madde tayini, kısa ve uzun süreli stabilite analizleri ve mikrobiyolojik etkinlik testleri gerçekleştirilmektedir.

Aktif madde içermeyen biyosidal ürünler kapsamında UVC ve Ozon etki mekanizmasına sahip hava temizleyici/dezenfekte edici cihazlar için de mikroorganizmalara karşı etkinlik testleri yapılmaktadır.

 

Biyosidal ürünler; Dezenfektanlar ve genel biyosidal ürünler, koruyucular, haşere kontrolü için kullanılan ürünler ve diğer biyosidal ürünler olmak üzere dört ana grupta sınıflandırılmaktadır. Tüm bu gruplandırmalar altında ise 23 ürün tipi tanımlanmıştır.

Test edilen ürün tipleri

                                                                                                                            ÖNCE GÜVENLİK

Ürün tasarımındaki yenilikler ve çeşitliliğin her geçen gün artması ile oyuncak ürünlerinde; ürün güvenliği, ebeveynl, ülkelerin denetim otoriteleri, alım yapan markalar, ithalatçı ve imalatçı firmalar için en kritik konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

“Önce Çocuklarımızın Güvenliği” anlayışıyla güncel regülasyonları ve sektörel gelişmeleri uzman kadrosu, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ekoteks Laboratuvarı ile takip edebilirsiniz.

Test yöntemiyle ilgili tüm sorularınızda ve test taleplerinizde bizimle temasa geçebilirsiniz.

Sevim Atmaca Razak- Laboratuvarlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ( sevim­_atmaca@ekoteks.com , 0212 676 78 66, dahili: 104)

Nagehan Gencay / Pazarlama Müdürü (nagehan_gencay@ekoteks.com ,  0212 676 78 66, dahili: 141)

Share this article: